" producent okien i drzwi,
aluminiowych, PPOŻ i PCV "

Drzwi

Oferujemy peen asortzment drzwi wewnętrznzch i zewnętrznzch renomowanzch firm. Firma ALMIX S.C. dysponuje specjalistycznym transportem, którym dostarczy zakupione towary do domu Klienta.

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi, zamki, kłódki, w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowdzenia innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych.

Pełen opis znajduje się na stronie producenta.

 

Firma KMT specjalizuje się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych. W szerokim asortymencie znajdują się zarówno produkty znane od lat jak i nowoczesne których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach.

Pełen opis znajduje się na stronie producenta.

 

Firma DREW-HOLTZ Z.P.U.H. od 1989 roku jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego.  Ekskluzywne drzwi wewnętrzne stosowane w domach, apartamentach nadadzą prestiżu każdemu miejscu. 

Pełen opis znajduje się na stronie producenta.

 

Firma Centurion-R sp. z o.o. producent drzwi wewnątrzlokalowych, powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC obszaru przemysłowego Sanok, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion.

Pełen opis znajduje się na stronie producenta.


Rzetelna Firma